Gaminator. Gry online.

graj lub zgiń
Szukaj

Jesteś tutaj pierwszy raz. Bardzo nam miło. Zarejestruj się, aby zyskać dostęp do największej bazy video o grach, możliwości wrzucania swoich treści, a także do systemu podpowiadania gier – Game Connect.

Logowanie

Zamknij Wyślij uwagę
 

Regulamin publikacji treści serwisu Gaminator.pl

 1. Serwis gaminator.pl jest narzędziem służącym do uwspólniania w sieci Internet i mobile Internet wiedzy z zakresu gier komputerowych, konsolowych oraz mobile i powinien być używany przez jego użytkowników zgodnie z tą właśnie intencją.
 2. Każdy użytkownik ma prawo wpływać na kierunek rozwoju portalu poprzez aktywne uczestniczenie w jego życiu (redakcja) oraz poprzez uczestniczenie w społecznościowym gremium kierującym rozwojem portalu w systemie day-by-day (ścisła redakcja).
 3. Zarejestrowani użytkownicy gaminator.pl tworzą redakcję gaminator.pl.
 4. Najbardziej aktywni użytkownicy gaminator.pl zapraszani będą do gremium o nazwie ?ścisła redakcja? przez co zyskają większe prawo do wytyczania kierunku rozwoju portalu.
 5. Gamewin sp. z o.o. - wydawca gaminator.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, zdjęcia oraz materiały wideo publikowane na serwisie samodzielnie przez jego użytkowników.
 6. Wydawca zastrzega sobie prawo w uzasadnionych przypadkach do modyfikacji przesłanych treści, zdjęć i materiałów audio-wideo, włącznie z możliwością ich usunięcia bez powiadomienia.
 7. Publikowane przez użytkowników treści, zdjęcia oraz materiały audio-wideo nie mogą być wulgarne, obraźliwie czy też naruszać zasady współżycia społecznego, nie mogą też być niezgodne z prawem lub też naruszać praw osób trzecich.
 8. Redakcja gaminator.pl zastrzega, że w publikowanych samodzielnie przez użytkowników treściach, zdjęciach oraz materiałach audio-wideo nie mogą znaleźć się treści reklamujące działalność innych przedsiębiorców lub też naruszające prawa lub interesy Gamewin sp. z o.o. - wydawcy portalu gaminator.pl.
 9. Treści, zdjęcia oraz materiały audio-wideo zawierające takie informacje, o których mowa powyżej, mogą być niezwłocznie zmienione lub usunięte.
 10. Redakcja gaminatora ma prawo do niezwłocznego usunięcia treści, zdjęć oraz materiałów wideo samodzielnie zamieszczonych na łamach portalu przez użytkowników w przypadku otrzymania informacji, iż są one niezgodne z prawem lub naruszają prawa osób trzecich.
 11. Zdjęcia oraz materiały audio-wideo publikowane przez użytkowników na łamach serwisu gaminator.pl nie mogą zawierać treści pornograficznych. Zdjęcia bądź materiały audio-wideo zawierające takie treści będą niezwłocznie usuwane, a konto użytkownika niezwłocznie blokowane lub usuwane.
 12. Użytkownik gaminatora naruszający przyjęte przez wszystkich użytkowników gaminatora normy może zostać upomniany o obowiązku przestrzegania wspólnie ustalonych zasad, a w przypadku dalszego ich nieprzestrzegania usunięty z grona użytkowników serwisu poprzez zablokowanie lub też usunięcie profilu użytkownika.
 13. Użytkownicy poprzez samodzielne publikowanie treści, zdjęć oraz materiałów audio-wideo - udostępnianie materiałów za pośrednictwem portalu gaminator.pl - wyrażają zgodę na ich wykorzystywanie przez pozostałych Użytkowników w zakresie ich osobistego użytku. Wydawca portalu gaminator.pl gwarantuje sobie jednocześnie prawo do kopiowania i rozpowszechniania tych treści, jak i zdjęć oraz materiałów audio-wideo.
 14. Gamewin sp. z o.o. - wydawca portalu Gaminator.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności w szczególności cywilnej, karnej i administracyjnej, za korzystanie przez Użytkownika z portalu www.gaminator.pl w sposób sprzeczny z postanowieniami niniejszego regulaminu.
 15. W konkursach ogłaszanych na łamach portalu mogą brać udział osoby zarejestrowane i zalogowane na serwisie. Zwycięzcy zostają informowani o wygranej mailem. Nagrody wysyłane są do zwycięzców pocztą. Istnieje również możliwość osobistego ich odbierania w siedzibie redakcji.
 16. Każdy zarejestrowany użytkownik wyraża zgodę na otrzymywanie newslettera w formie e-mail lub w formie MMS lub WAP Push.
 17. Każdy zarejestrowany użytkownik wyraża zgodę na otrzymywanie przekazów promocyjnych i reklamowych w formie banera, e-mail, SMS, MMS lub WAP Push.
 18. Korzystanie przez użytkownika z Serwisu równoznaczne jest z wyrażeniem przez niego akceptacji dla postanowień niniejszego regulaminu.
 19. Redakcja gaminator.pl zastrzega sobie prawo do jednostronnego dokonywania modyfikacji niniejszego regulaminu. Korzystanie przez użytkownika z Serwisu również po wprowadzeniu tych zmian równoznaczne będzie z wyrażeniem dla nich akceptacji.

REGULAMIN usługi "Twoja gierkowa tapeta, twój gierkowy dzwonek"

 1. Każdy użytkownik portalu gaminator.pl może z dowolnego obrazka lub dźwięku na portalu stworzyć tapetę/dzwonek i pobrać ją na wybrane telefony komórkowe za pomocą premium SMS lub linku WAP.
 2. Przed zapłaceniem za usługę dostarczenia kontentu na telefon każdy użytkownik zobowiązany jest do zapoznania się z instrukcja płatności za pomocą Premium SMSa.
 3. Przed dokonaniem transakcji użytkownik powinien upewnić się, że w jego telefonie komórkowym zostało wystarczająco dużo miejsca na ściągnięcie tapety/dzwonka. W przeciwnym razie tapeta/dzwonek zostanie dostarczona, ale użytkownik nie będzie mógł jej/jego ściągnąć lub też ściągnięta tapeta lub dzwonek nie będzie działała optymalnie.
 4. Przed dokonaniem transakcji za usługę dostarczenia kontentu użytkownik powinien upewnić się, czy dana tapeta/dzwonek występuje w wersji na jego model telefonu komórkowego. Portal gaminator.pl nie ponosi odpowiedzialności za omyłkowe dokonanie przez użytkownika pobrania tapety/dzwonka dedykowanej/ego na inny model telefonu, niż ten, z którego użytkownik dokonuje pobrania.
 5. Tapetę/dzwonek użytkownik może pobrać na twój telefon komórkowy (dalej "Usługa") poprzez wpisanie adresu WAP w przeglądarce komórkowej lub przez przesłanie wiadomości SMS ze specjalną komendą. Komendy SMS dla każdej z tapet/dzwonka dostępne są na stronach www.gaminator.pl.
 6. Po dokonaniu transakcji na telefon użytkownika zostanie przesłany link umożliwiający pobranie tapety/dzwonka. Aby dokończyć tapety/dzwonka należy zaakceptować przychodzącą wiadomość (najczęściej "Yes" lub "Wybierz" na swoim aparacie).
 7. Po zakończeniu instalacji tapeta/dzwonek zapisana zostanie w menu telefonu.
 8. Adres, pod którym dostępna jest pobrana tapeta/dzwonek, jest aktywny przez miesiąc.
 9. Adres nie wygasa automatycznie po pobraniu tapety/dzwonka.
 10. Jeżeli użytkownik po przyjściu zwrotnego SMS-a z linkiem nie dokona pobrania tapety/dzwonka w ciągu 24 godzin od wysłania SMS-a z komendą, może stracić możliwość pobrania tapety/dzwonka. W takim wypadku kwota uiszczona za pobranie gry nie podlega zwrotowi.
 11. gaminator.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędne wpisanie kodu SMS przez użytkownika, wybranie złego numeru, bądź też pobranie tapety/dzwonka na model telefonu inny niż posiada użytkownik. W takim wypadku kwota uiszczona za pobranie gry nie podlega zwrotowi.
 12. gaminator.pl nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie zwrotnego SMS-a w przypadku gdy użytkownik będzie poza zasięgiem sieci lub nie będzie miał włączonego telefonu przed upływem czasu ważności wiadomości. W takim wypadku kwota uiszczona za pobranie tapety/dzwonka nie podlega zwrotowi.
 13. Zazwyczaj SMS umożliwiający pobranie tapety/dzwonka przesyłany jest do użytkownika w przeciągu kilkudziesięciu sekund, ale zdarza się, że sieć GSM (lub sam operator) może przetrzymać wysłanego SMSa. Jeżeli w przeciągu godziny od zakupu SMS z linkiem do gry nie dotrze, prosimy o wypełnienie formularz reklamacyjny. Reklamacje rozpatrujemy na bieżąco w dni powszednie od 8.00 do 18.00.
 14. W przypadku nieotrzymania SMSa z linkiem do tapety/dzwonka w ciągu godziny prosimy, nie dokonywać kolejnych prób zakupu wybranej tapety/dzwonka lecz skontaktować się w nami w celu wyjaśnienia zaistniałego problemu. W przypadku niezastosowania się do tej procedury, gaminator.pl nie będzie ponosił odpowiedzialności za kilkakrotne pobranie tej samej tapety/dzwonka.
 15. Dokonując pobrania tapety/dzwonka, użytkownik wyraża zgodę na otrzymywanie w przyszłości kanałem SMSowym informacji o promocjach gier prezentowanych i dostępnych na portalu. W przypadku braku zgody na wysyłanie takich informacji prosimy o przesłanie takiego zastrzeżenia na adres mobile@gaminator.pl. W zastrzeżeniu powinien pojawić się numer telefonu, na jaki użytkownik nie życzy sobie otrzymywać informacji promocyjnych.
 16. Wszystkie podane na serwisie gaminator.pl ceny, to ceny netto i należy do nich doliczyć 22% podatku VAT.
 17. Korzystanie z Usługi (tzn. wysłanie SMSa) jest równoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.
 18. JavaTM jest znakiem towarowym będącym własnością Sun Microsystems. Inc., USA.
 19. W razie wszelkich problemów i pytań prosimy zgłaszać je wypełniając formularz reklamacyjny. Robimy wszystko co w naszej mocy, aby użytkownicy gaminator.pl otrzymywali zawsze szybką i profesjonalną obsługę.
 20. gaminator.pl nie ponosi odpowiedzialności za koszty poniesione przez abonenta wynikające z wysłania wiadomości niezgodnie z instrukcją.
 21. Aby odebrać link zwrotny z tapetą/dzwonkiem należy mieć poprawnie skonfigurowane odbieranie wiadomości sieciowych WAP Push. Skontaktuj się ze swoim operatorem celem sprawdzenia, czy masz poprawną konfigurację tej usługi.

Newsy

Najlepsze gry

The Elder Scrolls V: Skyrim

gatunek: RPG
Data polskiej premiery
11 listopad 2011

1. Drakensang: The River of Time RPG

Dodatek do staroszkolnego cRPG w niemieckim stylu.

2. Amnesia: The Dark Descent Przygoda

Ambitny projekt, wielkie nadzieje, zapewne kiepska sprzedaż.

3. Dead Rising 2 Akcja/Arcade

Masowa rozwałka zombiaków po raz drugi.

4. Mafia 2 Akcja/Arcade

Sequel świetnego sandboksa w gangsterskich klimatach.

5. Sid Meier's Civilization V Strategia

Piąty raz turowo podbijemy świat.

6. StarCraft II: Wings of Liberty Strategia

Powtórka z rozrywki w stylu Blizzard.

1. Dead Rising 2 Akcja/Arcade

Masowa rozwałka zombiaków po raz drugi.

2. Guitar Hero: Warriors of Rock Akcja/Arcade

Najmocniejsze muzycznie Guitar Hero w historii serii.

3. Kane & Lynch 2: Dog Days Akcja/Arcade

Psychol i ponurak powracają nadzy i skąpani we krwi.

4. Mafia 2 Akcja/Arcade

Sequel świetnego sandboksa w gangsterskich klimatach.

5. Super Street Fighter IV Akcja/Arcade

Rozszerzenie podstawowej wersji Street Fighter IV to nowi zawodnicy, areny ...

6. Tom Clancy's H.A.W.X. 2 Akcja/Arcade , Symulator

Dogfighty i epickie powietrzne batalie spod znaku kropek.

1. Demon's Souls Akcja/Arcade , RPG

Genialny klasyczny hack&slash po japońsku.

2. Guitar Hero: Warriors of Rock Akcja/Arcade

Najmocniejsze muzycznie Guitar Hero w historii serii.

3. Ratchet & Clank Future: A Crack in Time Akcja/Arcade

Kolejna odsłona zwariowanej gierki dla starych i młodych.

4. Yakuza 3 Akcja/Arcade , Przygoda

Kolejna odsłona sagi o japońskiej mafii.

5. Tom Clancy's H.A.W.X. 2 Akcja/Arcade , Symulator

Dogfighty i epickie powietrzne batalie spod znaku kropek.

6. Mafia 2 Akcja/Arcade

Sequel świetnego sandboksa w gangsterskich klimatach.

1. N.O.V.A. Akcja/Arcade

Wyobraźcie sobie Halo, ale na iPhone.

2. Dungeon Hunter Akcja/Arcade , RPG

Diablo w wersji Gameloftu.

3. Plants vs. Zombies Strategia

Tower defense z zombiakami w roli głównej.

4. Hero of Sparta II Akcja/Arcade

Druga część przygód xeroboja Kratosa.

5. Street Fighter IV Akcja/Arcade

Mobilna wersja najlepszego mordobicia ostatnich lat.

6. Spore Creatures Akcja/Arcade

Spore Creatures, takie jakie znamy z DSa.


Gaminator.tv

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka