Gaminator. Gry online.

graj lub zgiń
Szukaj

Jesteś tutaj pierwszy raz. Bardzo nam miło. Zarejestruj się, aby zyskać dostęp do największej bazy video o grach, możliwości wrzucania swoich treści, a także do systemu podpowiadania gier – Game Connect.

Logowanie

Zamknij Wyślij uwagę
 

Shaiya

Za pradawnych czasów w krainie Teos Epeiros żyła Bogini Etain i trzy rasy, które stworzyła: Smoki, Nordeini i Dumianie.

W rasie Nordeinów Bogini Etain dostrzegła skazy i strąciła ich do podziemi. Dumianie, zadufani w sobie i przepełnieni pychą, zakwestionowali moc i panowanie Etain. Ich zwątpienie osłabiło Boginię i Dumianie zdołali ją zabić. Jej dusza rozdarła się na pół.

Po śmierci Bogini ogarnięte chaosem ziemie Teosu stały się łatwym łupem i kuszącym kąskiem.

Szybko zaczęli się nimi interesować inni Bogowie, którzy zsyłali tu potwory szykując się do inwazji i zniszczenia krainy.

Gdy opadł kurz po wojnie, dwie nowe Boginie zapanowały nad Teosem.

Smoki ukryły się przed światem. W niedobitkach Dumianów tułających się po świecie nastąpił rozłam: każdej Bogini przypadła w udziale grupa popleczników.

Pomiędzy tymi dwoma dumiańskimi rasami: Elfami i Vailami toczy się nieustanny konflikt. Odwieczne napięcia podżegują ich agresję. Gdy tylko Elfy połączyły siły z Ludźmi, na powierzchnię ziemi powrócili Nordeini, odtąd znani jako Śmierciożercy, i zawarli sojusz z Vailami. Tak powstały dwie frakcje: Sojusz Światła i Zjednoczenie Furii. Toczą bitwę nie tylko z potworami, od których roją się okolice, ale także niekończącą się i wyniszczającą walkę o przejęcie panowania nad ziemiami Teosu.

Gaminator.tv

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka