Gaminator. Gry online.

graj lub zgiń
Szukaj

Jesteś tutaj pierwszy raz. Bardzo nam miło. Zarejestruj się, aby zyskać dostęp do największej bazy video o grach, możliwości wrzucania swoich treści, a także do systemu podpowiadania gier – Game Connect.

Logowanie

Zamknij Wyślij uwagę
 

Runes of Magic

Runes of Magic to gra RPG typu MMO. Autorami gry jest debiutanckie studio z Tajwanu - Runewaker Entertainment. Podstawowy program jest w pełni darmowy, możliwy do pobrania z internetu. Dodatkowym plusem jest brak opłat za abonament. Opłaty pobierane są dopiero za dodatkowe bonusy w postaci przedmiotów, wierzchowców (tzw. mounty) itd.

Akcja gry została osadzona w magicznym i rozległym świecie fantasy. Uczestnicy zabawy mają pełną swobodę w eksplorowaniu rozbudowanego uniwersum gry. Przed rozpoczęciem zabawy, gracz od podstaw tworzy postać, która będzie go reprezentowała. Do wyboru niestety jest tylko jedna rasa - ludzie. Oprócz tego, określamy profesję naszego avatara. Możliwych do wyboru jest 6 klas postaci: Warrior, Scout, Rogue, Mage, Priest oraz Knight.

Ważnym aspektem rozgrywki w Runes of Magic jest rozwój naszej postaci. Swoje postępy możemy obserwować w karcie statystyk bohatera. Dodatkowo znajdują się tam dwa drzewka rozwoju, na których z każdym awansem przybywa nowych umiejętności. Jedno z drzewek odpowiada za umiejętności przydatne w walce, drugie reprezentuje zdolności magiczne bohatera. Istotną rolę w całej grze odgrywają tytułowe runy. To dzięki nim modyfikujemy nasz ekwipunek oraz korzystamy z czarów. Dodatkowe przedmioty jak mikstury, pancerze czy uzbrojenie możemy nabywać w domach aukcyjnych, u handlarzy czy drogą wymiany z innymi graczami.

Doświadczenie zdobywamy poprzez wykonywanie questów - tych jest aż 600 - oraz walki z przeciwnikami. Podobnie jak w innych grach tego typu, gracze mogą kooperować ze sobą nawzajem oraz organizować się w drużyny, a nawet całe gildie. Ciekawostką jest, że siedziba gildii może być niemal dowolnie przerabiana. Jak na tego typu produkcję, gra posiada całkiem przyzwoitą oprawę audiowizualną, mając przy tym niskie wymagania sprzętowe.

Gaminator.tv

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka