Gaminator. Gry online.

graj lub zgiń
Szukaj

Jesteś tutaj pierwszy raz. Bardzo nam miło. Zarejestruj się, aby zyskać dostęp do największej bazy video o grach, możliwości wrzucania swoich treści, a także do systemu podpowiadania gier – Game Connect.

Logowanie

Zamknij Wyślij uwagę
 

Gry MMO

 • Runes of Magic

  Runes of Magic

  Runes of Magic to darmowa gra typu MMORPG autorstwa tajskiego studia Runewaker Entertainment. Akcja gry przenosi nas do fikcyjnego świata fantasy, który zamieszkiwany jest przez całe mnóstwo magicznych stworzeń i groźnych bestii. Gracz wcielając się w jednego z wielu śmiałków, przemierza to niesamowite uniwersum w poszukiwaniu przygód i chwały. Do naszej dyspozycji oddano sześć podstawowych klas postaci: Warrior, Scout, Rogue, Mage, Priest oraz Knight. Gracz może oczywiście rozwijać swojego bohatera, by z czasem uczyć go zdolności typowych dla innych klas, tworząc zupełnie nowe profesje (w sumie 112 kombinacji). Program oferuje wiele standardowych atrakcji jak mnóstwo zadań do wykonania, możliwość rywalizacji z innymi graczami (PvP), nawiązywanie znajomości itd. Istotną rolę w całej zabawie odgrywają tytułowe runy, które wykorzystujemy do nabywania specjalnych możliwości, rzucania zaklęć, a także modyfikowania swojego ekwipunku. Całość została okraszona przyzwoitą oprawą audiowizualną.

  przejdź do gry
 • Shaiya

  Shaiya

  Shaiya to darmowa gra typu MMORPG stworzona przez studio Sonov Entertainment. Tło fabularne gry przenosi nas do fantastycznej krainy Teos, która staje się polem bitwy pomiędzy dobrem i złem. Po śmierci bogini Etain, pomniejsze bóstwa rozpoczynają wojnę o sukcesję, zaś mimowolnymi uczestnikami konfliktu stają się mieszkańcy Teos. Gracz wcielając się w przedstawiciela jednej z frakcji (Sojusz Światła lub Unia Furii), musi zadbać aby to jego stronnictwo odniosło decydujące zwycięstwo. Shaiya to typowy w założeniach przedstawiciel gatunku MMORPG. Na początek zabawy sami tworzymy swoją postać określając jej podstawowe atrybuty jak rasa, profesja (każda z ras posiada 3 właściwe sobie klasy), czy płeć. Właściwa część zabawy skupia się naturalnie na wykonywaniu licznych zadań, niezliczonych walkach oraz rozwijaniu naszego avatara. Jak na produkcję typu MMO przystało, Shaiya pozwala oczywiście na rozmaite interakcje z innymi uczestnikami gry. Całość została okraszona przyzwoitą oprawą audiowizualną.

  przejdź do gry
 • World of Tanks

  World of Tanks

  World of Tanks to interesująca produkcją łącząca w sobie cechy symulatora oraz MMORPG-a. Za stworzenie gry odpowiada firma Wargaming.net, która wykreowała także Order of War i Massive Assault. Jak sam tytuł wskazuje, tematem przewodnim gry są czołgi, które od kilku dekad sieją postrach na polach bitew. Jak nietrudno się domyślić, gracze wcielają się w dowódców jednej ze stalowych bestii, a następnie stają na placu boju z innymi uczestnikami zabawy. Do dyspozycji graczy oddano przeszło 150 zróżnicowanych maszyn. Czołgi dodatkowo zostały posortowane według kilku kategorii (light, medium, heavy, tank destroyers, SPG). Rzecz jasna wybór któregokolwiek z pojazdów ma swoje oczywiste wady i zalety, które musimy się nauczyć wykorzystywać, aby wyjść z konfrontacji w jednym kawałku. W toku rozgrywki zdobywamy punkty doświadczenia, które pozwalają nam awansować na wyższe poziomy, co dodatkowo wiąże się z dostępem do szerszego asortymentu udoskonaleń (m.in. pancerza i broni). Wirtualne zmagania możemy toczyć w jednym z trzech wariantów: Random Battles, Team Battles, Clan Battles.

  przejdź do gry
 • Fashion Style

  Fashion Style

  Fashionstyle.pl to darmowa gra przeglądarkowa skierowana przede wszystkim do żeńskiej części publiczności. Autorką pomysłu jest programistka Ola Sitarska z Jastrzębia Zdroju. Opisywana produkcja pozwala nam wcielić się w postać początkującej modelki, której ambicją jest zawojować wybiegi na całym globie. Naszą przygodę w świecie mody zaczynamy od stworzenia postaci, a następnie przystępujemy do właściwej części zabawy. Rozgrywka skupia się na odpowiednim pokierowaniu karierą naszej bohaterki, która zaczyna od niewielkich i skromnych występów, by z czasem dołączyć do grona top modelek. Gra umożliwia również wzięcie udziału w fazach przygotowawczych, czy też popuszczenie wodzy fantazji podczas projektowania własnych, niepowtarzalnych kreacji. Dodatkową atrakcją Fashionstyle.pl jest połączony z grą portal społecznościowy, który pozwala na swobodne kontaktowanie się z innymi uczestnikami gry, nawiązywanie znajomości, wymianę poglądów oraz doświadczeń w temacie mody. Całość została okraszona przyjemną dla oka oprawą wizualną w kreskówkowym stylu.

  przejdź do gry
 • Fragoria

  Fragoria

  Fragoria to darmowa produkcja typu MMO stworzona przez rosyjskie studio Datcroft Corporation. Akcja gry toczy się w stylizowanym na średniowiecze świecie fantasy, którego mieszkańcami są uczestnicy gry. Zabawę rozpoczynamy naturalnie od stworzenia swojego bohatera, który może reprezentować jedną z klasycznych profesji (m.in. wojownik, mag). Sama rozgrywka bazuje na prostym schemacie i przypomina połączenie elementów klasycznego RPG z formułą hack'n'slasha. znaczną część zabawy wypełniają nam rozmaite zadania oraz konieczność ubicia całej masy bestii i demonów. W toku przygody zdobywamy oczywiście punkty doświadczenia, które czynią naszego herosa coraz potężniejszym. Wspomniane punkty inwestujemy w rozwój poszczególnych zdolności na drzewku umiejętności naszej postaci. Jako gra typu MMO, Fragoria pozwala oczywiście na wchodzenie w interakcję z innymi uczestnikami zabawy (handel, rywalizacja, zakładanie gildii itd.). Dzieło Datcroft Corporation może się ponad to pochwalić przyzwoitą oprawą audiowizualną (akcję obserwujemy z perspektywy rzutu izometrycznego).

  przejdź do gry
 • Black Crusade

  Black Crusade

  Black Crusade to darmowa produkcja typu MMORPG dostępna za pośrednictwem przeglądarki internetowej (autorem gry jest Polak). Akcja gry przenosi nas do stylizowanego na średniowiecze świata fantasy, w którym musimy stawić czoła licznym niebezpieczeństwom. Gracz wcielając się w początkującego rycerza rozpoczyna pełną przygód podróż, której celem jest zdobycie wielkiej sławy i chwały. Rozgrywka skupia się na typowych dla gatunku czynnościach, a zatem podejmujemy się całej masy zadań, sporo walczymy (z napotkanymi potworami oraz innymi graczami) i oczywiście rozwijamy naszą postać. Jedną z ciekawszych opcji jest możliwość nadawania specjalnych właściwości posiadanemu ekwipunkowi, dzięki czemu staje się on bardziej użyteczny. Gra posiada również silni zaakcentowany aspekt społecznościowy, który przejawia się przede wszystkim poprzez zaawansowany system gildii zrzeszających uczestników zabawy. Poza interesującymi realiami i modelem rozgrywki, niewątpliwą zaletą Black Crusade jest znakomita oprawa wizualna stylizowana na średniowieczne obrazy i ryciny.

  przejdź do gry
 • The Pride of Taern

  The Pride of Taern

  The Pride of Taern to darmowa gra typu MMORPG dostępna za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Scenariusz gry przenosi nas do tytułowego królestwa Taern, które pada ofiarą agresji ze strony potężnego cesarstwa Utor. Gracze wcielając się w mieszkańców Taern muszą stawić czoła bezwzględnemu najeźdźcy, który nie cofnie się przed niczym, aby osiągnąć swój cel. Dzieło Polaków wyróżnia się na tle całej masy innych gier przeglądarkowych, a to ze względu na rozbudowany świat i ciekawą mechanikę rozgrywki. Zabawa skupia się naturalnie na wykonywaniu rozmaitych zadań, rozwijaniu postaci oraz licznych starciach z wrogiem. System walki opiera się o tryb turowy, który pozwala na stosowanie rozmaitych taktyk. Elementem, który podnosi poprzeczkę jest fakt, że każda kolejka trwa zaledwie 10 sekund, co wymaga podejmowania szybkich i trafnych decyzji. Rozwiązanie to ma oczywiście również pozytywny wpływ na zachowanie odpowiedniej dynamiki zabawy. Niewątpliwą zaletą The Pride of Taern jest także świetna oprawa wizualna wykonana w technologii Flash. Akcję obserwujemy w perspektywy rzutu izometrycznego.

  przejdź do gry
 • KhanWars

  Black Crusade

  Khan Wars to przeglądarkowa gra strategiczna typu MMO. Autorami gry są Bułgarzy ze studia XS Software, które stworzyło również Street Mobster i Nemexia. Scenariusz gry przenosi nas do czasów średniowiecznej Europy, gdzie wcielamy się w postać jednego z władców. Opowiadając się po stronie jednej z 10 nacji (Arabowie, Bułgarzy, Brytyjczycy, Frankowie, Germanowie, Bizantyjczycy, Goci, Polanie, Litwini, Rosjanie), musimy zapewnić swojemu ludowi byt i mocną pozycję na mapie politycznej ówczesnego świata. Mechanika rozgrywki bazuje na sprawdzonych schematach, a zatem tworzymy od podstaw gospodarkę (cztery surowce: złoto, żelazo, drewno, żywność), potężną armię, by potem dokonać licznych podbojów. Każda z frakcji posiada oczywiście charakterystyczne dla siebie budowle, jednostki oraz specjalne możliwości. Jak na grę przeglądarkową przystało, Khan Wars pozwala wchodzić w interakcje z innymi uczestnikami zabawy poprzez nawiązywanie stosunków dyplomatycznych, handel, lub wzajemną rywalizację.

  przejdź do gry
 • StreetCrime

  Street Crime

  Street Crime to darmowa przeglądarkowa gra typu MMORPG o tematyce gangsterskiej. Akcja gry toczy się w obrębie wirtualnej metropolii, która staje się polem bitwy pomiędzy konkurencyjnymi gangami. Gracze wcielając się w typów spod ciemnej gwiazdy, muszą od podstaw zbudować swoją pozycję w przestępczym światku swojego miasta. W kwestii zasad rozgrywki, Street Crime przypomina inne produkcje tego typu. Nasze poczynania skupiają się na wykonywaniu rozmaitych zadań (wymuszenia, napady, pobicia), rozwijaniu prowadzonej postaci i oczywiście licznych potyczkach z innymi gangsterami. Wraz z postępami w zabawie zdobywamy coraz więcej punktów doświadczenia oraz gotówki. Zarobione w mniej lub bardziej legalny sposób pieniądze inwestujemy w zakup nieruchomości, opłacenie członków gangu, zakup broni lub po prostu przepuszczamy w kasynie. Gra umożliwia oczywiście współpracę lub rywalizację z innymi uczestnikami zabawy, co daje spore pole do popisu. Całość została okraszona niezgorszą oprawą wizualną.

  przejdź do gry
 • Nemexia

  Nemexia

  Nemexia to darmowa gra strategiczna typu MMO osadzona w klimatach scince-fiction. Autorami gry są Bułgarzy ze studia XS Software, które wyprodukowało także inną znaną produkcja, czyli Khan Wars. Akcja Nemexii przenosi nas w odległą przyszłość, gdzie toczy się krwawa wojna pomiędzy trzema potężnymi rasami. Naprzeciw siebie stają Konfederacja Ludzi, Unia Treteth oraz Noxis. Gracz może naturalnie dokonać wyboru spośród wymienionych frakcji, co determinuje jego dalsze możliwości w toku rozgrywki. W kwestii mechanizmów rządzących rozgrywką, Nemexia trzyma się sprawdzonych od lat rozwiązań. Zabawa koncentruje się głównie na wydobyciu surowców, rozbudowie potęgi militarnej oraz licznych podbojach. Do dyspozycji każdej z ras oddano specyficzne budynki i jednostki, które wymagają od gracza obrania nieco innej taktyki działania. Wzorem innych produkcji tego typu, dzieło XS Software pozwala na rywalizację i współpracę z innymi uczestnikami gry. Całość obsługujemy przy pomocy czytelnego i ładnie wykonanego interfejsu graficznego.

  przejdź do gry
 • Lady Popular

  LadyPopular

  Lady Popular (polski tytuł Imperium Stylu) to darmowa gra typu MMO adresowana przede wszystkim do przedstawicielek płci pięknej. Za stworzenie gry odpowiada studio XS Software znane m.in. z Khan Wars oraz Nemexia. Opisywany tytuł pozwala nam wcielić się w postać początkującej celebrytki, której marzeniem jest zostać prawdziwą ikoną show biznesu. Dzieło Bułgarów pod pewnymi względami przypomina słynną serię The Sims, albowiem do zadań gracza należy zaspokojenie szeregu potrzeb swojej postaci (m.in. wskaźniki szczęścia, zdrowia, energii). Utrzymanie wszystkich statystyk na wysokim poziomie jest bardzo ważne, ponieważ tylko osoby przebojowe i pełne energii są w stanie zawojować salony i nieustannie brylować na czerwonym dywanie. W toku zabawy dbamy również o odpowiedni wygląd, ubiór, czy też reputację naszego podopiecznego. Aby zdobyć na to wszystko środki, musimy podjąć się pracy, która wraz z naszą popularnością staje się coraz lepsza (np. prawnik, modelka, gwiazda muzyki pop). Całość została okraszona przyjemną i kolorową oprawą wizualną.

  przejdź do gry
Gaminator.tv

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka