• Mam problem. Albo ja zgłupiałem, albo mam jakieś specjalnie wygórowane wymagania, albo po prostu coś jest z moim telewizorem/konsolą/kablem HDMI. Jestem przyzwyczajony do grania na PC w gry, które się na PC ukazują równo z edycją konsolową, ale ze względu na ofertę PSS kupiłem sobie nowego Battlefielda na PS3. Dzisiaj postanowiłem sobie pograć, i aż zaniemówiłem. Ta gra wygląda na konsoli tak obrzydliwe, że naprawdę można ją pod tym względem dzisiaj porównać z pierwszym CoDem. Brak antyaliasingu to jest już normalka i tego nikt się nie czepia, ale modele postaci są cholernie nieostre, a one i tak wyglądają wyśmienicie jeśli porównać je z rozmytymi, wolno doczytującymi się teksturami. Ta gra naprawdę wygląda jak z poprzedniej epoki. Ktoś z Was odniósł podobne wrażenie? Nie wiem, może to coś u mnie jest nie tak? Kabel HDMI mam zwyczajny, kupiony za trzy dyszki, ale to akurat nie powinno mieć absolutnie żadnego znaczenia. Monitor mam z kolei taki:
    http://samsung.katalog-monitorow.pl/monitor/samsung-225mw/

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć co się dzieje? Czy ta gra rzeczywiście jest taka paskudna?